Apie mus

Kas mes esame?

Mes, lygiai kaip ir kiti žmonės norime gyventi sveiki, ekologiškuose, jaukiuose ir šiltuose namuose, auginti sveikus vaikus, gyventi sveikoje aplinkoje, kvėpuoti gryną orą, gerti švarų vandenį, valgyti sveiką maistą. Visos mūsų pastangos yra sutelktos kurti tokią gyvenimo kokybę ne tik sau, bet ir kitems, kuriems yra svarbūs šie kriterijai. Mus įkvėpė senovės statybos metodai leidžiantys spręsti šiuolaikinio gyvenimo problemas.

Nuo seniausių laikų žmogus naudojo naturalias statybines medžiagas, kurios buvo prieinamos vietoje - akmenį, medį, augalu pluoštą, vašką, kalkes, smėlį, molį ir žemę.
Po ilgo , intensyvaus mokslinių tyrimų laikotarpio turime veiksmingą, naturalių medžiagų, kalkių ir kanapių izoliacinę medžiagą, kuri gali išspręsti pagrindines energijos taupymo ir drėgnumo pasekmiu valdymo problemas, o tai yra aktualu daugumai pastatų.
Mes investuojame į energijos suvartojimo mažinimą, naujų ir esamų pastatų komforto didinimą. Esame aktyvūs organizacijų, kurios siekia regeneruoti visą socialinę, aplinkosauginę ir ekonominę sistemą, nariai.